poniedziałek, 24 czerwca 2013

Chapter 4

*** Natasha ***


- Czego się gapisz? - wysyczałam przez zaciśnięte zęby, patrząc na Malika gdy ten wychodził właśnie z łazienki a ja przechodziłam przez korytarz z pokojami chłopaków.
- Z tego co słyszałem to tutaj dziewczyny mają wstęp wzbroniony - zarzucił ręcznik przez ramię. 
- To źle słyszałeś - powiedziałam krzyżując ręce na klatce piersiowej, chłopak uważnie mi się zaczął przyglądać. 
- Ty coś kombinujesz - powiedział z kamienną twarzą, w sumie jak zawsze. 
- Tobie się chyba nie muszę z niczego tłumaczyć Malik - warknęłam.
- Spokojnie księżniczko - powiedział.
- Nie nazywaj mnie tak - zmrużyłam oczy - czego chcesz ? - zapytałam.
- Bo widzisz mam sprawę - powiedział, całkiem zbiło mnie to z tropu, przeniosłam ciężar ciała na jedną nogę. 
- To znaczy ? - zapytałam.
- Chciałbym żebyś zajęła się Ivy - powiedział na co zrobiłam wielkie oczy i wybuchnęłam śmiechem, widząc jednak że chłopak wcale nie kłamał zamilkłam. 
- Ty nie żartujesz ? - zapytałam mulat tylko przecząco pokiwał głową. - Co znaczy, że mam się nią zająć ? - zapytałam już poważniej. 
- Jak widzisz ona sobie tutaj nie radzi. - powiedział, uśmiechnęłam się wyobrażając sobie przerażoną twarz dziewczyny. - Ty wiesz z jakiego powodu jest tutaj Conor - powiedział.
- Coner ? - zapytałam, ten pokiwał głową - wiem i co związku z tym ? - zapytałam.
- On może ją skrzywdzić - powiedział. 
- Czekaj, czekaj - zaczęłam kiwać rękami - ty mi chcesz powiedzieć, że mam ją pilnować ? - zapytałam. 
- Tak - powiedział hardo.
- Bo ? - zapytałam. 
- Bo inaczej tobie stanie się krzywda 
- Grozisz mi ? - zapytałam. 
- Tylko ostrzegam - powiedział.
- Chcesz żebym ją broniła a przepraszam bardzo to nie ty ośmieszyłeś ją przed całą grupą oblewając ją farbą ? - zapytałam.
- Chciałem cię tylko ostrzec - powiedział podchodząc do mnie bliżej tak że jego twarz była bardzo blisko mojej - jak jej się coś stanie to ty będziesz ją miała na sumieniu - wyszeptał ,czułam zapach jego perfum pomieszanych z papierosami, szybko się od niego odsunęłam. Ostatni raz na niego spojrzałam po czym odwróciłam się na pięcie kierując się w stronę pokoju Lokowatego. Przebiegłam ten kawałek od razu wchodząc bez pukania, chłopak leżał na plecach na swoim łóżku bez koszulki i w spodniach dresowych podrzucając małą piłeczkę do góry i tak cały czas. 
- Ooo Nat - uśmiechnął się patrząc na mnie, usiadł prosto, mój wzrok powędrował na jego umięśnione ciało na którym widniały tatuaże do których zawsze miałam słabość. - Co cie do mnie sprowadza ? - zapytał biorąc białą koszulkę i zakładając ją przez głowę, skrzyżowałam ręce na klace piersiowej.
- Ehhh - westchnęłam patrząc na niego.
- Co się dzieje ? - zapytał.
- Myślę - powiedziałam.
- Nowość - zaśmiał się.
- Spadaj - warknęłam.
- Oho ktoś dziś nie w humorze - zaśmiał się - Mów co się stało? - zapytał.
- Ivy - powiedziałam krótko.
- Co z nią? - zapytał.
- Wkurza mnie - powiedziałam - i to tak strasznie, że nie masz pojęcia. - wysyczałam
- Wiem i co związku z tym ? - zapytał siadając na łóżku. - co mam dla ciebie zrobić ? - zapytał
- Myślę jak by ją tu upokorzyć - usiadłam na przeciwko niego położyłam jedno nogę na drugą.
- Upokorzyć ? - zaśmiał się - ona i tak tu nie ma życia - pokręcił głową biorąc piłeczkę i obracając ją w dłoni.
- I dobrze - wzruszyłam ramionami - A ty co zakochałeś się w niej czy jak, że ją tak bronisz? - zapytałam - matko co się z wami dzisiaj dzieje?
- Z nami? - zapytał.
- A nieważne - machnęłam ręką.
- Mów chętnie posłucham - powiedział.
- Nie twój interes - warknęłam.
- Słuchaj mała - powiedział z kamienną twarzą i przyciemnionym oczami. - chcesz żebym ci coś załatwił to do jasnej cholery masz mi powiedzieć co się dzieje - warknął.
- Nie chcesz od ciebie nic - wstałam z miejsca.
- Zobaczymy kto do kogo pierwszy przyjdzie - położył się z powrotem na łóżku.
- Na pewno nie ja - powiedziałam twardo.
- Wy zawsze wracacie po to samo - zaśmiał się.
- Mhm na pewno nie ja - odpowiedziałam.
- Coś jeszcze  ode mnie chcesz ? - złapał piłeczkę i spojrzał na mnie z wrednym uśmieszkiem.
- Pieprz się - warknęłam, odwracając się.
- To na pewno, ale nie teraz - powiedział i zaczął się śmiać, nabrałam powietrza byłam zła na maksa gdy by nie to że nie mam czasu to bym mu coś zrobiła. Otworzyłam drzwi i z hukiem je zamknęłam.Szybko przemierzałam długi korytarz, byłam wściekła na Sylesa, co on sobie myśli może i jest moim przyjacielem, ale przegiął i to ostro. Byłam tak zamyślona, że nawet nie widziałam przeszkody jaka stanęła mi na drodze.
- Kurwa - mruknęłam, poprawiając włosy które spadły mi na twarz, zarzuciłam je do tyłu moje serce niebezpiecznie przyśpieszyło a krew w żyłach zaczęła pulsować
- Takie nieładne słowo z ust tak pięknej dziewczyny - zaczął - nie ładnie, nie ładnie - uśmiechnął się zadziornie widząc ten uśmiech miałam ochotę mu przywalić w twarz.
- Czego ? - warknęłam.
- Spokojnie - powiedział - Złość piękności szkodzi - zaśmiał się. 
- Dlatego jesteś taki brzydki ? - zapytałam z kpiną w głosie, chłopak nabrał głęboko powietrza, oparłam się jedną ręką na biodrze dokładnie go obserwując.
- Gdzie twój Harry ? - zapytał parząc na mnie.
- Zaczekaj bo zaraz po niego pójdę i nie będzie już tak fajnie - warknęłam.
- Wiem, że się z nim pokłóciłaś - zaśmiał się - Więc raczej wątpię, żeby przyszedł ci z pomocą. 
- Jaki ty pewny siebie się zrobiłeś - powiedziałam.
- Mam się bać dziewczyny - zaśmiał się, miałam ochotę go walnąć. 
- Mnie nie - uśmiechnęłam się złośliwie. - ale mam znajomości mogą cię zniszczyć - skrzyżowałam ręce na klatce piersiowej, chłopak tylko zbladł. - nie martw się wszyscy się dowiedzą co tutaj robisz - zaśmiałam się - i wtedy twoi żałośni koledzy ci nie pomogą - powiedziałam - jak oni mieli ... - udawałam że myślę - a przepraszam ty nie masz kolegów zapomniałam - zaśmiałam się wrednie.
- Pożałujesz tego jeszcze zobaczysz - warknął, zachichotałam tylko wrednie, chłopak zacisnął dłonie w pięści i zaczął się kierować w stronę swojego pokoju, odwróciłam się do niego i krzyknęłam jeszcze - pozdrów Bena i Josha - zaśmiałam się kręcąc głową z politowaniem, jak można być jak głupim człowiekiem.
Poprawiłam swoją koszulkę i z uśmiechem zaczęłam kierować się w stronę pokoju. Mina mi zrzedła jak sobie przypomniałam ostatnią kłótnię z Harrym. Z loczkiem jesteśmy najlepszymi przyjaciółmi wiemy o sobie wszystko tylko jemu mogę zaufać i było tak od początku, nie kłócimy się za często, a na pewno nie o takie błahostki. 
Westchnęłam głęboko przeskakując co jeden schodek by dostać się szybciej do swojego pokoju, przechodząc przez korytarz widziałam już kilka dziewczyn z mojej grupy kierujących się na zajęcia, masakrycznie mi się nie chciało iść na te głupie zajęcia, ale jeden plus z tego, że dzisiaj nie ja będę musiała gadać o sobie. Otworzyłam drzwi, blondynka siedziała na łóżku pisząc coś w jakimś kolorowym zeszyciku
- Co tam masz ? - zapytałam radośnie idąc do niej szybko chciałam jej wyrwać kolorowy zeszyt z ręki, ale zrobiła unik. 
- Nic - powiedziała szybko biorąc go do siebie. 
- Pamiętnik ? - zapytałam stojąc na przeciwko niej, ta się tylko zarumieniła - Piszesz pamiętnik - wybuchnęłam śmiechem, złapałam się za brzuch patrząc na nią. 
- Nie - zaprzeczyła kiwając głową.
- Jak nie - powiedziałam już spokojniej - to co to jest ? - pokazałam palcem na zeszyt 
- Nic ważnego - wzruszyła ramionami. 
- No to pokaż - Dłonie położyłam na biodrach patrząc na nią wyczekująco, dziewczyna zaczęła się nad czymś zastanawiać. 
- Nie - wyszeptała.
- Dobra - odpuściłam, ale w głowie już obmyślałam plan jak go zdobyć, dziewczyna na mnie spojrzała. 
- Co ? - zapytała głupio chciałam coś wrednego powiedzieć, ale po co. 
- To twoje prywatne ja nie mam nic do tego - próbowałam się szczerze uśmiechnąć, ale chyba mi to nie wyszło, chociaż blondyna też się uśmiechnęła wiec chyba połknęła haczyk.
 - Dziękuje - wyszeptała chowając pamiętnik pod materac w łóżku, udawałam, że zajęłam się sobą ale dokładnie wiem gdzie go dawała - To co idziemy ? - zapytała patrząc na mnie z lekkim uśmiechem też odwzajemniłam ten gest. 
- Tak idziemy - powiedziałam poprawiając włosy- ale zaczekasz minutkę przebiorę się bo mi za ciepło - powiedziałam. 
- Ok poczekam na korytarzu - powiedziała idąc i zamykając za sobą drzwi, zachichotałam wrednie szybko z szafy biorąc inną bluzkę przebrałam się po czym zerknęłam pod materac, uśmiechnęłam się widząc kolorowy zeszyt który na sto procent musiał być jej pamiętnikiem. 
- Natasha idziesz ? - usłyszałam głos blondyny.
- Tak, tak - zawołałam, wstałam prosto poprawiając koszulkę która mi sie podwinęłam i wyszłam z pokoju. 
- Gdzie to jest ? - zapytała. 
- Na samej górze - uśmiechnęłam się lekko. 
- A co tam będziemy robić ? - zapytała, wzruszyłam tylko ramionami, dziewczyna szybko spuściła wzrok, chyba zrozumiała, że nie mam ochoty rozmawiać. Resztę drogi przebyłyśmy w ciszy. Przed samym wejściem do sali gdzie odbywały się zajęcia zobaczyłam Harrego stojącego przy drzwiach, stał oparty o ścianę ze skrzyżowanymi rękami na klatce piersiowej swój wzrok miał utkwiony w jednym martwym punkcie na ścianie naprzeciwko. Z podniesioną głową przeszłam obok niego dobrze wiedziałam, że przeszywa mnie wzrokiem od góry do dołu. Oparłam się plecami o ścianę czekając aż Panna Sparks raczy nas zaszczycić swoją obecnością.
- Natasha - z rozmyśleń wyrwała mnie blondynka.
- Co ? - zapytałam bez jakikolwiek emocji patrząc na nią, spuściła wzrok po czym znów na mnie spojrzała, ale już nie taka pewna siebie.
- Kto prowadzi te zajęcia ? - zapytała ściszonym głosem.
- Pani Sparks - wzruszyłam ramionami.
- Aha - odpowiedziała krótko opierając się o ścianę obok mnie, spuściła głowę i zaczęła bawić się swoimi palcami. Spojrzałam na chłopaka, stał a myślami był kompletnie gdzie indziej. Gapiłam się na niego dobre kilka minut aż usłyszałam charakterystyczny odgłos stukania obcasów, odwróciłam głowę w stronę schodów po których szła Pani Sparks. Kobieta około czterdziestki trochę przy kości, z blond włosami zawsze spiętymi do góry, w ręce trzymała teczkę którą zawsze ze sobą ma. Rozejrzała się dookoła po czym głośno wypuściła powietrze, wyjęła z kieszeni pęk kluczy, wybrała odpowiedni po czym włożyła go do zamka i otwarła drzwi, odsunęła się i wyczekująco na nas spojrzała.
- Mam wysłać specjalnie zaproszenie ? - zapytała patrząc znad okularów, chciałam coś powiedzieć ale się powstrzymałam, pierwszy wszedł Harry za nim kilka osób z naszej grupy, później Ivy i na końcu ja. Gdy Panna Sparks zamknęła drzwi wszyscy jak zawsze usiedli na stołkach tworząc jedno wielkie koło. W pomieszczeniu znajdowało się jedno okno oczywiście z kratami, mały stolik obok krzesła dla pani i w sumie tyle, jak mówią mniej rzeczy tym lepiej dla nas bo nie będą nas rozpraszać. Kobieta usiadła dokładnie badając nas wzrokiem, po czym zaczęła coś pisać w swoich papierach. Dałam nogę na nogę ręce skrzyżowałam na klatce piersiowej po czym zaczęłam dokładnie wzrokiem badać każdego z osobna jak zwykle wszyscy siedzieli znudzeni marząc tylko o tym by te chore zajęcia się skończyły.
- Dobrze - zaczęła kobieta zamykając swój zeszyt położyła go na stoliku spojrzała na nas po czym westchnęłam - To może zaczniemy od Natashy - popatrzała na mnie wszyscy jak na komendę na mnie spojrzeli.
- Ja ? - zdziwiłam się.
- Tak - przytaknęła - nikt raczej nie ma tak samo na imię jak ty - powiedziała.
- No wiem to tak zajebiste imię, że tylko nieliczni je dostają - powiedziałam na co wszyscy zaczęli chichotać pod nosem, sama się uśmiechnęłam.
- Natasha - powiedziała.
- Tak słucham panią - odpowiedziałam.
- W takim razie odpowiedz reszcie co robiłaś przez ostanie kilka dni jak się nie widzieliśmy - powiedziała
- Haha a co ona mogła robić - zawołał jeden z chłopaków, spojrzałam na niego z lekkim uśmiechem, był przystojny i raczej się nie bał wyrazić swojego zdania, trafił do nas rok temu.
- Cicho! - krzyknęła zdenerwowana kobieta patrząc na bruneta, ten tylko pokiwał głową zamykając się - więc co robiłaś ? - zapytała.
- A nie lepiej jak opowie nam coś o sobie nasza nowa koleżanka - poniosłam jedną brew do góry patrząc na nią wyczekująco, kobieta zabrała swoje notatki patrząc na coś.
- A no właśnie Ivy... - zacięła się.
- Carter - dokończyła blondynka szeptem.
- Tak no właśnie Ivy Carter - powiedziała podnosząc wzrok na nią - to w takim razie Natasha jesteś dzisiaj wolna - powiedziała, uśmiechnęłam się tylko do mojej koleżanki. Wszyscy skierowali wzrok na nią ta się tylko zarumieniła, pokręciłam głową z uśmiechem widząc jej reakcję.
- To powiesz nam kochanie skąd jesteś ? - zapytała
- Z Anglii- wyszeptała.
- No co ty - zaśmiałam się.
- Nata...- przerwałam jej.
- Przepraszam już nie będę - odpowiedziałam.
- A dokładniej ? - zapytała patrząc na nią.
- Z Londynu - powiedziała bawiąc się paznokciami.
- Tutaj zazwyczaj opowiadamy historie ze swojego życia, tutaj każdy może się otworzyć i nawzajem się tutaj poznajemy. - wytłumaczyła jak małemu dziecku, ta tylko kiwnęła głową na znak że rozumie
- Więc może nam odpowiesz jakąś ciekawą historię ze swojego życia jak byłaś mała ? - zachęcała ją
Wszyscy wyczekująco na nią patrzyli, ale ta nawet słowa nie powiedziała, nawet na nas nie spojrzała
- Ivy - zaczęła Panna Sparks, blondyna lekko podniosła głowę - Możesz nam opowiedzieć wszystko - powiedziała jej - wszyscy zostanie miedzy nami - mówiła dalej - opowiedz nam co lubisz robić w wolnym czasie.
Dziewczyna dalej milczała, gdy nagle drzwi z sali się z hukiem otworzyły.
- Przepraszam - usłyszałam znajomy głos, nawet nie zauważyłam, że go nie ma z nami
- Zayn - zaczęła kobieta - to już drugi raz - westchnęła.
- Wiem - powiedział - to się więcej nie powtórzy.
Wyglądał dziwnie, oczy miał przekrwione, był blady, nie równomiernie oddychał coś musiał brać przeszło mi przez myśl.
- Zayn - zaczęła kobieta wstając i podchodząc do niego - co się stało ? - zapytała, chłopak dziwnie na nią spojrzał - Dobra koniec na dzisiaj - powiedziała szybko, zabrała swoje rzeczy - Ty idziesz ze mą - powiedziała do mulata a wy możecie się rozejść - zabrała chłopaka pod ramie i poszła z nim chwiejnym krokiem, gdy wyszli z pomieszczenia zaczęłam się śmiać jak głupia.
- Co mu się stało ? - zapytała Ivy, spojrzałam na nią jak na wariatkę
- Nie pasujesz tutaj - powiedział głos za nami, odwróciłam się i spojrzałam na Harrego - Co ty tak właściwie tutaj robisz ? - zapytał się dziewczyny, ręce trzymał w kieszeni patrząc wyczekująco na nią.
- Ja... - zacięła się.
- Nie musi ci się z niczego tłumaczyć - stanęłam w jej obronie, popatrzała na mnie zszokowana a Harry jeszcze bardziej.
- Co ? - zapytał.
- To co słyszałeś - oburzyłam się - Myślisz, że kim jesteś żeby ją osądzać i obrażać ? - zapytałam położyłam dłonie na biodrach patrząc na niego.
- Ćpałaś coś ? - zapytał.
- Może co cie to ? - zapytałam.
- Nikt by ci słońce i tak nic nie załatwił - zaśmiał się.
- Bo myślisz, ze jesteś jedyny - warknęłam.
- Tak, właśnie tak - przytaknął.
- To się grubo mylisz ! - krzyknęłam na niego, odwróciłam się na pięcie i wyszłam wściekła z pokoju, skierowałam się na sam dół , chciałam jak najszybciej z stamtąd wyjść.
- Przepraszam - powiedziałam do kobiety która siedziała przy biurku przy samym wejściu, spojrzała na mnie swoim obrzydliwym wzrokiem, a po moim ciele przeszedł dreszcz.
- Słucham ? - zapytała zachrypniętym głosem.
- Kiedy będę mogła stąd wyjść na jakiś spacer czy cokolwiek ? - zapytałam opierając się rękami o biurko
- Panna Natasha prawda ? - zapytała, kiwnęłam głową zdenerwowana - Pani nigdzie nie może wyjść przykro mi - zaśmiała się.
- Że co ? - zapytałam.
- Pan David może pani wszystko wyjaśnić - pokręciła głową z politowaniem.
- David - warknęłam bardziej do siebie, bez jakiegokolwiek słowa odeszłam od tej kobiety kierując się do pokoju mojego opiekuna, chciałam jak najszybciej tam być wiec udałam się przez korytarz chłopaków bo tamtędy miałam bliżej, przechodząc obok pokoju Harrego prawie dostałabym jego drzwiami.
- Cholera - powiedziałam odsuwając się do tyłu szybko, Lokowaty na mnie spojrzał.
- A z tobą co się ostatnio dzieje ? - zapytał.
- Nic - warknęłam chciałam go wyminąć, ale złapał mnie mocno za nadgarstki, spojrzałam na swoje ręce - boli - wyszeptałam podnosząc głowę i patrząc na niego.
- Ma boleć - wychrypiał, serce zabiło mi milion razy szybciej słysząc jego uwodzicielski ton głosu, spojrzał głęboko mi w oczy po czym - zmieniłaś się - powiedział po chwili.
- Nie wciąż jestem tą samą osobą - wyszeptałam.
- Tak ? - zapytał, kiwnęłam tylko głową - To zaraz się przekonamy - powiedział po czym zachłannie wpił się w moje usta, oddałam pocałunek z taką samą siłą, chłopak przywarł mnie do ściany wciąż trzymając moje nadgarstki, rozwarł szerzej moje wargi by swoim językiem dostać się do środka. Po kilki minutach w końcu puścił moje ręce, swoje położył na moich biodrach, a ja wsadziłam w jego bujne włosy. Delikatnie przygryzł moją wargę, otwarłam oczy patrząc na niego.
- Byłaś grzeczna ? - zapytał.
- Nie - zaprzeczyłam.
- To czeka cię kara - wyszeptał mi do ucha, zaczął mnie całować po szyi po czym złapał mnie za pośladki podnosząc do góry oplotłam go nogami w pasie, jedną ręką otworzył drzwi, by wejść do swojego pokoju, położył mnie delikatnie na łóżku, wyjął z kieszeni dorobiony kluczyk od drzwi i z uśmieszkiem pomachał mi przed twarzą, zaśmiałam się patrząc na niego, wstał zamknął je po czym znów wrócił i wpił się w moje usta. Zapowiada się ciekawa noc...

_________

PRZEPRASZAM że tak długo musieliście czekać, ale nie miałam kompletnie czasu się za niego zabrać :) mam nadzieję, że rozumiecie. Liczymy na szczere komentarze, następny należy do Katy wiec nie wiem kiedy się pojawi :)
Pozdrawiam <3


Julie <3

28 komentarzy:

 1. Nereszcie!! Rozdział jest super!!Ale ta Natasha to ma humorki:)A i co ten Conor zrobił? Weźcie uchylcie rąbka tajemnicy:) Czekam na następny rozdział:D

  OdpowiedzUsuń
 2. Ooo ! Już jest :) Rozdział jak zwykle świetny, a historia bezbłędnie dobra ! Jak mniemam Conor kogoś zgwałcił, intuicja mi to podpowiada... Harry jak zwykle o jednym xd I nadal nie do końca rozumiem wszystkie pobudki Zayna do tego żeby bronić Ivy... To jest co najmniej dziwne. No ale cóż, czekam na następny i mam nadzieję, że będzie jak najszybciej ;)
  Pozdrawiam xx

  OdpowiedzUsuń
 3. Biedna ta Ivy. Strasznie mi jej żal.. ;c
  Świetny rozdział. :3
  Czekam z niecierpliwością na kolejny. ;*

  OdpowiedzUsuń
 4. Świetny rozdział. Nie mogę się doczekać kolejnej. ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. WOOOOW <33
  nie mam słów <33
  skończył mi sie alfabet <3

  OdpowiedzUsuń
 6. NO WKOŃCU !!!!
  Booski rozdział <3
  Mam nadzieję, że kolejny będzie szybciej, bo już chciałam zrezygnować z tego bloga :D

  OdpowiedzUsuń
 7. Nareszcie! Tak długo czekałam, ale warto było! *.* ŚWIETNY! Już nie mogę się doczekać kolejnego! <3

  OdpowiedzUsuń
 8. Super rozdział :)
  Dodawajcie jak najszybciej następny :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Nareszcie !!! ;d Rozdziałświetny już nie mg się doczekać nastepnego !! : )

  OdpowiedzUsuń
 10. Uwielbiam wasze opowiadanie, jest świetnie i bardzo dobrze się je czyta. Czekam na kolejne rozdziały. Pozdrawiam ciepło :-)

  OdpowiedzUsuń
 11. Zapowiada się genialnie :D . Szkoda, że tak rzadko dodajecie rozdziały, ale cóż czekam wytrwale, pozdrawiam i życzę weny. J.xx

  OdpowiedzUsuń
 12. Z tego co mi się wydaje to ten Conor na pewno kogoś zgwałcił, a co do Zayn'a to na pewno podoba mu się Ivy. Wtedy co On powiedział dlaczego taka jesteś.. i nie dokończył, wydaje mi się, że Ona mu się podoba i jeszcze będą razem! :D

  OdpowiedzUsuń
 13. Kiedy nowy rozdział??

  OdpowiedzUsuń
 14. trafiłam tu przez przypadek, ale zostaje na dłużej już klikam obserwowanych i czekam zniecierpliwiona na nexta i zapraszam do mnie ;)

  OdpowiedzUsuń
 15. Jak zwykle świetnie! Czytam tego bloga, z wielkim bananem na twarzy, że tak świetnie piszesz! Dlatego zostałaś nominowana do Liebster Awards! :DD Więcej informacji na blogu: http://our-life-in-the-future.blogspot.com/

  Oby tak dalej!

  Pozdrawiam :DD

  OdpowiedzUsuń
 16. Kiedy nowy rozdział?????

  OdpowiedzUsuń
 17. kiedy nowy rozdział ?? :**** świetne ! piszcie dalej ! <3

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie chce nic obiecywać więc powiem szczerze, że nie mam pojęcia, jak tylko napiszę rozdział na swój blog to zacznę pisać na ten c:

   Usuń
 18. awwww *.* jaki zarąbisty !!! czekam na następny ;))

  OdpowiedzUsuń
 19. ton było coś zan aaaaaa jest zajebisty taki seksowny pisz szybko nexta

  OdpowiedzUsuń
 20. bardzo mi się podoba styl twój pisania niema tu bzdur żałosnych jak większosci blogów dzięki czemu całość ze sobą spułgra tworząc nie banalne połączenie ps. czekam na nexta :d

  OdpowiedzUsuń
 21. super,czekam na kolejny!

  OdpowiedzUsuń
 22. boskie pisz szybko nexta

  OdpowiedzUsuń
 23. świetny :)
  możesz informować mnie na tt o nowych rozdziałach? @mysceneee xx

  OdpowiedzUsuń
 24. Zostałaś nominowana przeze mnie do The Versatile Blogger ;3 Więcej info znajdziesz u mnie na http://turn-you-face.blogspot.co.uk/
  Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń